Fit Instagram #1 Agnieszka Kułaga

Agnieszka Kułaga

Instragram to kopalnia zdjęć wszelakich. Setki tysięcy zdjęć kotków, piesków, sweet foci z wakacji, wczorajszego śniadania i obiadu. To zdjęć aut, motocykli, krajobrazów a także tysiące nic nie znaczących fotografii określanych mianem bubli czy też gniotów. Przy odrobinie chęci można jednak na tym portalu odnaleźć wartościowe profile. Miejsca które każde z Was powinien śledzić lub przynajmniej raz odwiedzić. Należą do nich profile zawodników i zawodniczek, trenerów czy też blogerów kulinarnych. U sportowców znajdziecie motywację do treningów, poznacie nowe ćwiczenia, dostanie kopniaka i energii do wyjścia z domu na siłownię. U blogerów kulinarnych traficie na dużą dawkę inspiracji i pomysłów na ciekawe zdrowe dania.

Z dniem dzisiejszym rozpoczynam cykl wpisów dotyczących fitness profili na Instagramie. Pojawiać się tu będą zarówno miejsca polskie jak i zagraniczne. Zaczniemy od mojego ulubionego czyli od profilu Trenerki i dietetyczki Agnieszki Kułaga, który znajdziecie pod adresem: instagram.com/agnieszkakulaga

Agnieszka jest tzw. „fit&lifestyle coach’em”. Jak sama o sobie pisze „podchodzi do swojego klienta w sposób całościowy, tak, aby w pełni wykorzystać tkwiący w nim potencjał. Dieta, trening, zdrowy tryb życia to elementy, które trzeba poskładać w jeden sprawnie działający mechanizm, który ma doprowadzić do wyznaczonego celu. Trening bez diety nie ma sensu, tak jak i dieta bez zdrowego trybu życia”.

Agnieszka na swoim Instagramie każdego dnia pokazuje jak wygląda jej zwykły dzień. Jak potrafi połączyć pracę z ogromną ilością aktywności, zorganizowaniem diety oraz że nadal może znaleźć czas na hobby i relaks. Wszystko jednak cały czas kręci się wokół sportu. Agnieszka na swoim profilu pokazuje, że dieta wcale nie musi być monotonna, że menu osoby trenującej na siłowni to nie tylko ryż i kurczak. W swojej kuchni wykorzystuje takie produkty jak komosa ryżowa, jagody goji i nasiona chia. Do śniadania nie boi się używać masła orzechowego, często tak demonizowanego przez kolorowe damskie portale ze względu na kaloryczność. Zamiast cukru stosuje odpowiedni zamienniki takie jak cukier z brzozy lub słodzik stewia. Na jej Instagramie znajdziecie przede wszystkim niezliczoną ilość zdjęć motywacyjnych, kolorowych i pozytywnie nastrajających do życia. Jest miło, wesoło i sportowo a także merytorycznie, ponieważ Agnieszka przedstawia również wideo ze swoich treningów i instruuje w kwestii wykonywania konkretnych ćwiczeń.

Tyle słowa pisanego. Oto krótka zajawka tego, co możecie znaleźć na instagram.com/agnieszkakulaga :)

Image6 Image5

Image4

Image3

Image2

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>