Fit Instagram #3 – Katy Hearn

top

Najwyższy czas aby do mojego rankingu najlepszych fit profili na Instagramie dołączył ktoś zza oceanu. Obok Marty Makles i Agnieszki Kułagi, które wg mnie prowadzą najciekawsze w Polsce profile w tej branży dołącza dziś dziewczyna z USA, a dokładniej posiadająca blisko pół miliona followersów trenerka personalna i modelka fitness Katy Hearn z Kentucky.

Ta młoda dziewczyna opowiada na swoim kanale historię tego jak z małej, raczej wychudzonej dziewczynki stałą się sportsmenką o ciele którego zazdrości jej większość dziewczyn i na które zwracają uwagę wszyscy faceci. Na swoim profilu oprócz zdjęć przedstawiających jej codzienność publikuje również duże ilości instruktażowych filmów na temat treningu wszystkich grup mięśniowych. Ponadto znajdziecie tu inspiracje kulinarne na różnego rodzaju dietetyczne przepisy, zdjęcia jej słodkich psiaków i wiele innych ciekawych fotografii, które z pewnością zmotywują Was do ruszenie się z kanapy i zrobienia solidnego treningu ;)

Profil Katy jest z pewnością kolejną kopalnią wiedzy treningowej i kulinarnej ale i również świetnym źródłem wiedzy o zdrowych produktach zza oceanu, których jeszcze u nas w Polsce nie znajdziecie ale trzymajmy kciuki za to, żeby jak najszybciej do nas trafiły. Ja najbardziej czekam na całą serię napojów słodzonych stewią, takich jak wody aloesowe, klasyczne kolorowe napoje gazowane takie jak sprite i fanta czy też mountain dew :)

A poniżej mała dawka zdjęć od Katy – po resztę zapraszam bezpośrednio na: http://instagram.com/katyhearnfit

Image1 Image2

Image3

Image4

Image5

Image6

Image7

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>